Kim są nasi Ambasadorzy?

To osoby, które spotkałyśmy na swojej drodze zawodowej i które tak jak jak my wierzą, że to co robimy ma sens – sens dla wielu firm, które szukają kompetentnej porady z zewnątrz. Mamy przyjemność przedstawić dwie wyjątkowe osoby!

Sylwia Sysko-Romańczuk

Profesor Politechniki Warszawskiej

“Potrzeba zmian w firmach jest duża. Pandemia wymusza “call to action”. Siła gospodarki są wszystkie firmy- małe, średnie i duże. Jako Profesor wiem jak ważny jest przepływ wiedzy i ciągła stymulacja. Know.How.Match. pomaga tym, którzy potrzebują wiedzy “z pierwszej ręki” by odbudować swoje biznesy dziś i jutro. Dumna jestem, że taką firmę stworzyły moje Studentki. “

 

Wojtek Ławniczak

Strateg i projektant usług biznesowych

“Krawiec, fryzjer, architekt, szewc czy lekarz to rzemieślnicy. Kiedy zamawiam ich usługi, oczekuję inspiracji, podpowiedzi i wsparcia w rozwiązaniu mojego problemu, które przełoży się na moje zdrowie i lepszy wygląd. Tak samo jest z doradcą. I tak samo ważne jest, by szybko i skutecznie znaleźć tego zaufanego – odpowiedniego, który stanie się partnerem w procesie i  zmierzy się z wyzwaniem. Ja stawiam na praktyczność rozwiązań i dlatego wspieram Know.How.Match. Głęboko wierzę, że dzięki portalowi przekazana przez doradców-rzemieślników wiedza i umiejętności doprowadzą do zmian na lepsze: pomysłu, firmy, organizacji.”

Zapraszymy również do artykułu Wojtka Ławniczka odnośnie projektowania usług.

Udostępnij