O nas

Wciąż spotykamy ludzi,
którzy tak samo jak my nie
przestają pytać, mają w sobie
ciekawość i chęć zmiany.

To jest moment kiedy jak nigdy wcześniej potrzebujemy szerszego spojrzenia, odwagi do próbowania nowych rzeczy, do poznawania nowych podejść i sposobów myślenia. A może po prostu uporządkowania tego co już od jakiegoś czasu mieliśmy zrobić. Jeśli jesteś w takiej sytuacji to jesteśmy tu dla Ciebie.

Z badań wynika, że aż 70% z nas ma obawy przed zadawaniem pytań w pracy. W efekcie jeśli napotykamy problem to przeważnie robimy to co robiliśmy wcześniej. Tylko 3% osób robi inaczej. Wspólnie z naszymi ekspertami staramy się to zmienić.

My też ciągle poszukujemy… I nie dlatego, że nie jesteśmy dobrymi managerami. Tylko dlatego, że podejmujemy się nowych projektów, wychodzimy poza dotychczasowe ramy i szukamy nowych rozwiązań. W wielu sytuacjach biznesowych zwracamy się do osób z naszej sieci kontaktów aby porozmawiać, usłyszeć ich doświadczenia lub dowiedzieć się gdzie szukać więcej informacji.

Co jeśli w naszej sieci kontaktów nie mamy takiej osoby? A potrzebujemy omówić coś co jest z zupełnie innej specjalizacji czy sektora? Możemy pójść na konferencję, szkolenie lub poczytać w internecie. Ale czy nie byłoby szybciej i wygodniej porozmawiać z kimś a kończąc spotkanie mieć poczucie „już wiem co mogę zrobić”?

Dlatego stworzyłyśmy Know.How.Match.

 

Poznaj nas bliżej na LinkedIn!

 

Zuzanna Mikołajczyk

Marta Kowalik

portal